Jesień z BLANCO - sprawdź aktualną promocję!

Jesień z BLANCO - sprawdź aktualną promocję!

Z radością prezentujemy naszą specjalną ofertę jesienią w Archidom Kuchnie! Współpracujemy z BLANCO, jednym z wiodących producentów zlewozmywaków i baterii kuchennych, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach.

Szczegóły promocji:

Zlewozmywaki BLANCO: Oferujemy 20% zniżki na wybrane modele zlewozmywaków BLANCO. To doskonała okazja, aby zaktualizować swoją kuchnię z nowoczesnym i funkcjonalnym zlewozmywakiem. BLANCO jest znane z produkcji trwałych i stylowych zlewozmywaków, które doskonale komponują się z różnymi stylami kuchni.

Baterie kuchenne BLANCO: Klienci mogą skorzystać z 15% zniżki na wybrane baterie kuchenne BLANCO. Baterie te są nie tylko estetyczne, ale także wysoce funkcjonalne, zapewniając doskonały przepływ wody i łatwość obsługi.

Dodatkowe korzyści: Przy zakupie zlewozmywaka lub baterii kuchennej BLANCO, otrzymasz dodatkowy prezent w postaci akcesoriów kuchennych. To nasz sposób, aby podziękować za wybór naszej firmy i produktów BLANCO.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji?

Wybierając produkty BLANCO, inwestujesz w jakość i design. Firma BLANCO od lat jest liderem w branży, oferując produkty, które łączą w sobie nowoczesność z funkcjonalnością. Dzięki naszej promocji, masz szansę nabyć te wspaniałe produkty w znacznie niższej cenie.

Ponadto, Archidom Kuchnie jest partnerem BLANCO i gwarantujemy pełne wsparcie podczas całego procesu zakupu. Nasz zespół ekspertów chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego produktu, dopasowanego do Twoich potrzeb i preferencji.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Odwiedź nasz salon w Krakowie i odkryj pełną gamę produktów BLANCO w promocyjnych cenach. Czekamy na Ciebie!

Zobacz katalog