Penelopa Bruciato Nero

Kuchnia na wymiar Penelopa Bruciato Nero - szary piekarnik i mikrofala w słupku

Penelopa bruciato nero

Projekt kuchni PENELOPA BRUCIATO NERO

Autentyczne dekory Bruciato Nero odwzorowujące spalone drewno dodają wnętrzu autentyczności a połączone z szarymi, satynowymi frontami Velluto nadają wnętrzu klasycznej elegancji. Z frontami połączono szary blat z laminatu Voyage Silver Urban i identyczny panel ochronny na ścianie. Ciekawym i praktycznym uzupełnieniem tej pięknej kuchni jest siedzisko wbudowane w okno. Często stosowanym rozwiązaniem jest zabudowa pod sufit zwiększająca możliwości przechowywania. Zastosowanie anodowanej listwy korytkowej zamiast uchwytów nadaje obszernej zabudowie lekkości.

Elegancka kuchnia – ciemne drewno i szary mat

Ciemne drewno i szary mat na frontach kuchennych to połączenie elegancji i nowoczesności. Fronty kuchenne w kolorze ciemnego drewna dodają wnętrzu przytulności i ciepła, a szare, matowe fronty stanowią kontrast, który nadaje kuchni elegancki i nowoczesny ton. 

Szare fronty kuchenne to uniwersalne rozwiązanie – taki kolor jest nie tylko elegancki i jednocześnie nowoczesny, ale też łatwy utrzymaniu czystości. Kuchnia w kolorze szarym jest na tyle uniwersalna, że będzie cieszyć oko przez długie lata. 

Z kolei czarne fronty w kuchni w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Prezentują się elegancko, a odbijające się od nich światło rozjaśnia przestrzeń. Wiele osób jako wadę takich kuchni przedstawia bardziej zauważalny kurz, tłuste plamy i odciski palców w porównaniu do jasnych kuchni. Aby wyeliminować ten problem, w wielu modelach mebli kuchennych, w tym również w kuchni Penelopa Bruciato Nero, stosuje się lakier bezbarwny o właściwościach niepalcujących

Chcesz mieć równie piękną, funkcjonalną kuchnię? Skontaktuj się z nami!

Chcesz mieć przytulną, piękną i funkcjonalną kuchnię?

Podoba ci się nasz projekt? Z przyjemnością zrobimy podobny dla ciebie!
Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.