Patrycja

Biała kuchnia z frezowanym uchwytem krawędziowym

Patrycja

Projekt kuchni Patrycja

Patrycja to model z frezowanym uchwytem krawędziowym, który lakierowany wraz z całą powierzchnia frontów staje się praktycznie niewidoczny. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią minimalizm. Front ten możemy łączyć dowolnie z innymi wzorami tworząc indywidualne rozwiązania.

Kuchnia z białymi, lakierowanymi frontami

Kuchnia z białymi, lakierowanymi frontami to prosta i elegancka przestrzeń. Biały lakier na frontach sprawia, że kuchnia jest jasna, przestronna i lekka. Dodaje to wrażenia czystości i porządku.

Taka kuchnia sprawdzi się w różnych aranżacjach – od nowoczesnych, po klasyczne. Białe fronty są uniwersalne i łatwo można dobrać do nich odpowiednie dodatki i akcesoria, takie jak blat, sprzęty AGD, akcenty kolorystyczne czy dodatki dekoracyjne.

Kuchnia z białymi, lakierowanymi frontami jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie minimalizm i prostotę. Biały kolor optycznie powiększa przestrzeń, dzięki czemu taka kuchnia będzie się dobrze prezentować w mniejszych pomieszczeniach. Jednocześnie jest to kolor, który nie męczy wzroku i dobrze wpływa na nastrój.

Chcesz mieć równie piękną, funkcjonalną kuchnię? Skontaktuj się z nami!

Chcesz mieć przytulną, piękną i funkcjonalną kuchnię?

Podoba ci się nasz projekt? Z przyjemnością zrobimy podobny dla ciebie!
Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.