Meble kuchenne fornirowane

Meble kuchenne z forniru

Meble kuchenne z forniru

Meble kuchenne z fornirem to połączenie elegancji i trwałości. Fornir to okleina z naturalnego drewna, która jest naklejana na płyty meblowe (przede wszystkim na fronty szafek kuchennych), co pozwala na uzyskanie pięknego wyglądu i wysokiej jakości. Fornirowane meble kuchenne są odporne na wilgoć i zarysowania, dzięki czemu są idealne do codziennego użytku w niełatwych warunkach panujących w kuchni.

Meble kuchenne fornir dąb naturalny i wiele innych

Naturalne forniry są dostępne w wielu odcieniach i wzorach. W sprzedaży dostępny jest m.in. fornir naturalny dąb, czyli okleina naturalna z drewna dębowego. Wyróżniamy fornir naturalny, który w pełni oddaje piękno drewna, a także fornir modyfikowany, który posiada rysunek drewna utworzony przez mechaniczne kształtowanie wzoru. Jest też pozbawiony niedoskonałości typowych dla naturalnego rysunku drewna.

Meble kuchenne z forniru – dowiedz się więcej

Pomagamy w projektowaniu i wyborze mebli kuchennych z fornirem, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Twojej kuchni. Jeśli szukasz eleganckich i trwałych mebli kuchennych, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej kuchni.

Meble kuchenne fornir – wyspa i szafki