Kuchnia narożna z wyspą i lamelami

Meble kuchenne na zamówienie - lakier biały w połysku z wyspą roboczą

Kuchnia narożna z wyspą i lamelami

Projekt kuchni narożnej z wyspą i lamelami

Ponadczasowa biała kuchnia sprawdza się zarówno w stylistyce klasycznej, jak i widocznej na zdjęciach kuchni nowoczesnej. Prezentowana kuchnia to doskonały przykład minimalizmu, często wybieranego przez osoby pedantyczne, lubiące absolutny porządek w kuchni.

Minimalistyczna biała kuchnia z ciemnym blatem

Lakierowane fronty w połysku oraz blat granitowy Star Galaxy łatwo utrzymać w czystości. Wysoka zabudowa to must have dzisiejszych kuchni – z jednej strony oferuje miejsce na dwa piekarniki, ekspres do kawy i winiarkę oraz wysuwne kosze PEKA, stanowiące sporą spiżarnię, natomiast z drugiej strony na prostopadłej ścianie w wysoką zabudowę wpisana jest duża lodówka Side-by-side.

Wyspa w centrum pomieszczenia zaprasza do wspólnego gotowania, zwłaszcza że zamontowano na niej dużą płytę grzewczą na równi z blatem, dzięki czemu jest bardzo praktyczna w użytkowaniu oraz niemal znika z oczu, gdy nie jest używana. Wyspa mieści też obszerne podręczne szuflady, a od strony części dziennej domu wykończona jest podświetlonym fornirem Dąb Amerykański z miejscem na dwa hokery. Z tego samego forniru dębowego wykonano dekoracyjną ścinkę z lameli ukrywającą drzwi do spiżarni.

Chcesz mieć przytulną, piękną i funkcjonalną kuchnię?

Podoba ci się nasz projekt? Z przyjemnością zrobimy podobny dla ciebie!
Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.