Bordo stara deska

Kuchnia na wymiar Bordo stara deska

Bordo stara deska

Projekt kuchni BORDO STARA DESKA

Klasyczne połączenie czerni z drewnem pokazuje tutaj nowe oblicze. Perfekcyjne, satynowe fronty Piombo Nero kontrastują z niedoskonałymi frontami Bordo Stara Deska, które zostały wykonane w technologii upcykling, gdzie starym, zużytym materiałom nadaje się nowe życie. Naturalne zatem są pewne widoczne niedoskonałości czy rzekome zużycie ale jednocześnie zyskujemy na autentyczności i unikalności. Praktycznym rozwiązaniem jest umieszczenie piekarnika i mikrofali w słupku natomiast charakteru dodają wnętrzu otwarte półki wypełnione osobistymi przedmiotami

Opisywana kuchnia to połączenie stylu vintage i nowoczesności. Wykorzystanie starej deski oraz szarych frontów o nazwie Piombo Nero dodaje kuchni unikalnego charakteru i ciepła. Ta kuchnia sprawdzi się dla osób, które lubią niebanalne rozwiązania i cenią sobie styl retro.

Upcykling w kuchni

Upcykling w kuchni to proces przekształcania starych lub zużytych przedmiotów w nowe elementy dekoracyjne lub użytkowe w kuchni. Jest to trend, który polega na wykorzystywaniu starych mebli, akcesoriów i narzędzi kuchennych, takich jak szafki, drzwi, półki, a nawet sprzętu AGD, w nowych projektach aranżacji wnętrza. Upcykling w kuchni jest dobrym sposobem na ochronę środowiska, ponieważ pozwala na wykorzystanie rzeczy, które już są, zamiast wyrzucać je i kupować nowe. Zastosowanie upcyklingu w kuchni może również dodać wnętrzu charakteru i unikalnego stylu.

Chcesz mieć równie piękną, funkcjonalną kuchnię? Skontaktuj się z nami!

Chcesz mieć przytulną, piękną i funkcjonalną kuchnię?

Podoba ci się nasz projekt? Z przyjemnością zrobimy podobny dla ciebie!
Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz.