Sprawdź aktualną promocję na dodatkowe elementy wyposażenia kuchni marki FALMEC

Sprawdź aktualną promocję na dodatkowe elementy wyposażenia kuchni marki FALMEC

Firma Archidom, znana głównie z kuchni na wymiar, oferuje teraz atrakcyjną promocję na dodatkowe elementy wyposażenia kuchni. Promocja dotyczy produktów marki FALMEC, w tym różnych modeli okapów, płyt indukcyjnych i zlewozmywaków. Główną atrakcją jest możliwość zakupu kompletu stalowych garnków włoskiej marki Tognana za jedyne 1 zł, jeśli zakupisz 3 produkty po jednym z każdej grupy asortymentowej Falmec. Produkty te są wysoce funkcjonalne, z opcjami sterowania elektronicznego, różnymi trybami pracy i nowoczesnym designem.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

  1. Kompleksowe wyposażenie: skorzystanie z tej promocji to świetna okazja do kompleksowego wyposażenia Twojej kuchni w produkty najwyższej jakości.
  2. Wartość dodana: otrzymasz komplet garnków Tognana o wartości 1000 zł za symboliczną złotówkę, co jest znakomitą okazją.
  3. Nowoczesne technologie: produkty FALMEC są wyposażone w nowoczesne technologie, takie jak sterowanie elektroniczne, różne tryby pracy i nowoczesny design, co sprawia, że są one nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne.

Nie przegap tej wyjątkowej oferty i zadbaj o to, by Twoja kuchnia była nie tylko piękna, ale i funkcjonalna! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej atrakcyjnej promocji.

Kliknij i przejdź do katalogu