Oferta specjalna 2023/2024: Faber, Hitachi, Fulgor Milano, VB

Oferta specjalna 2023/2024: Faber, Hitachi, Fulgor Milano, VB

Firma Archidom, specjalizująca się w tworzeniu kuchni i mebli na wymiar, przedstawia specjalną ofertę na dodatkowe wyposażenie kuchni. W ofercie znajdują się nowoczesne okapy kuchenne, które nie tylko skutecznie usuwają opary i zapachy powstałe podczas gotowania, ale także oczyszczają powietrze w pomieszczeniu, eliminując do 99,99% wirusów i bakterii.

Niektóre z wyróżniających się produktów to:

  • AIR HUB STILO GLASS COMFORT X/V 60 oraz AIR HUB STILO GLASS COMFORT X/V 90 z wykończeniem w czarnym szkle, sterowaniem sensorowym i wydajnością do 770 m³/h.
  • BEAT WALL 42 BK MATT i BEAT WALL 42 WH MATT o wykończeniu w matowej czerni lub bieli, sterowaniu elektronicznym i wydajności do 740 m³/h.
  • GALILEO HE BK GLASS NG 83 łączący okap z płytą indukcyjną, o wykończeniu w czarnym matowym szkle i wydajności do 620 m³/h.
  • TRUE DOUBLE BLACK, TRUE BLACK oraz PURE BLACK z wykończeniem w czarnym szkle, sterowaniem sensorowym i wydajnością do 790 m³/h.

Wszystkie produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, wysoką jakością wykonania oraz zaawansowaną technologią. Dodatkowo, wiele z nich posiada funkcje takie jak oświetlenie LED, opóźnienie wyłączenia, czy program wymiany filtra.

Czy warto skorzystać z oferty? Jeśli zależy Ci na nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniu kuchni, oferta firmy Archidom może być idealnym rozwiązaniem. Wysoka jakość produktów, zaawansowane technologie oraz atrakcyjne ceny to tylko niektóre z atutów tej promocji.